autor Obecní úřad / zveřejněno od 29. srpna 2026 do 10. října 2026
Jmenování zapisovatele okrskové volební komise
Volby 2026 - jmenování zapisovatele
autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. srpna 2026 do 10. září 2026
Opakovaná výzva k podání nabídky - Svoz kontejnerů na bioodpad
OBEC KAŠAVA Kašava 217, PSČ 763 19 | IČO: 00284050 | www.kasava.cz | starosta@kasava.cz VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDKY OPAKOVANÁ VÝZVA Zajištění služby svozu a vyprazdňování biokontejnerů v obci Kašava veřejná zakázka malého…
Smlouva_svoz_kontejneru (2)
Nabidkova_tabulka_svoz_kontejneru (7)
technický list nosiče kontejnerů
cetnost_svozu (3)
Vyzva_OPAKOVANA_svoz_biokontejneru
Oznameni_uredni_deska_opakovana_vyzva
autor Obecní úřad / zveřejněno od 26. srpna 2026 do 30. září 2026
Dotazník pro veřejnost – plánování v oblasti vod
Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Ústavem zemědělské ekonomiky a informací (ÚZEI) realizuje dotazníkové šetření zaměřené na plánování v oblasti vod v České republice. Jeho cílem je umožnit veřejnosti a zástupcům obcí vyjádřit názor na opatření z plánů povodí, na možná opatření v rámci…
autor Obecní úřad / zveřejněno od 25. srpna 2026 do 9. října 2026
Informace o počtu a sídlech volebních okrsků
Volby 2026 - počet a sídlo vol. okrsků
autor Obecní úřad / zveřejněno od 17. července 2026 do 11. října 2026
Počet volebních obvodů, členů zastupitelstva, podpisů na peticích
Starosta obce dle § 27 odst. 3 zákona č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, …
autor Obecní úřad / zveřejněno od 22. června 2026 do 30. června 2029
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace z rozpočtu obce Kašava č. 3/2026 - Orel
VPS Orel
autor Obecní úřad / zveřejněno od 22. června 2026 do 30. června 2029
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace z rozpočtu obce Kašava č. 4/2026 - Myslivci
VPS Myslivci
autor Obecní úřad / zveřejněno od 22. června 2026 do 31. prosince 2026
Rozpočtová změna č. 4
Rozpočtová změna s důvodovou zpravou č. 4
autor Obecní úřad / zveřejněno od 1. května 2026 do 31. prosince 2026
Rozpočtové opatření č. 3
Rozpoctová změna s duvodovou zpravou č. 3
autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. dubna 2026 do 31. prosince 2026
Rozpočtová změna č. 2
Rozpočtová změna č. 2
autor Obecní úřad / zveřejněno od 27. února 2026 do 31. prosince 2026
Rozpočtová změna č. 1
Rozpočtová změna č. 1
autor Obecní úřad / zveřejněno od 1. ledna 2026 do 31. prosince 2026
Fond kultury a sportu 2026
Vážení zástupci spolků, opět po roce máte možnost požádat o finanční podporu z fondu kultury a sportu. Termín podání žádostí je do 1.4.2026 do 17:00 hodin a to buď do datové schránky obce Kašava (dzmbwwe) nebo písemně na adresu Obecní úřad Kašava č.p. 217. Více info v přiložených dokumentech. V…
Žádost o poskytnutí dotace z Fondu kultury a sportu
Výzva k předkládání projektů
autor Obecní úřad / zveřejněno od 22. prosince 2025 do 31. prosince 2026
Rozpočet obce Kašava 2026
Rozpočet 2026 včetně plnění za předcházející rok - schválený
autor Obecní úřad / zveřejněno od 28. listopadu 2025 do 31. prosince 2029
Střednědobý výhled rozpočtu 2027 - 2029
Střednědobý výhled rozpočtu 2027 - 2029
autor Obecní úřad / zveřejněno od 4. srpna 2025 do 31. srpna 2028
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace z rozpočtu obce Kašava s Orel jednotou Kašava
VPS Orel_08_2025
autor Obecní úřad / zveřejněno od 5. srpna 2024 do 6. srpna 2027
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace z rozpočtu obce Kašava č. 7/2024
Veřejnoprávní smlouva - Orel
Veřejnoprávní sml - Orel 2024
autor Obecní úřad / zveřejněno od 24. června 2024 do 25. června 2027
Smlouva o finančním zabezpečení projektu - Letecká bitva nad Bílými Karpaty
Smlouva o financování projektu Letecká bitva
Smlouva o financování projektu Letecká bitva
autor Obecní úřad / zveřejněno od 3. března 2023 do 31. prosince 2026
Střednědobý rozpočtový výhled na roky 2024–2026
Střednědobý rozpočtový výhled na roky 2024–2026
autor Obecní úřad / zveřejněno od 3. března 2023 do 31. prosince 2026

Kašava na Facebooku
Kašava na Instagramu